PROWDZENIE ON-LINE

Jak to dokładnie wygląda?

Na początku klient wypełnia formularz, na podstawie, którego układam plan treningowy oraz żywieniowy.

Klient otrzymuje wszystko na maila. Co tydzień robimy pomiar na wadze a co sześć tygodni podopieczny dokonuje pomiarów centymetrem krawieckim obwodów ciała i przesyła na wskazany adres mailowy. Jesteśmy w ciągłym kontakcie mailowym i telefonicznym i raz na sześć tygodni robimy konsultację on-line na Skype w celu zweryfikowania postępów oraz ustaleniu dalszych kroków do wymarzonej sylwetki.Masz jakieś pytania?

Napisz lub zadzwoń do mnie

Sprawdź co mówią podopieczni

Polecam trenera Grzegorz Ratkowskiego, dzięki wspólnym treningom poprawiłem swoją sylwetkę, a razem z nią wzrosła pewność siebie. Treningi dobierane indywidualnie po przeprowadzeniu wywiadu o przebytych kontuzjach.
Rozległy zakres wiedzy Grzegorza z zakresu ćwiczeń, diety i motywacji wzmaga chęć do kontynuowania treningów.

Mateusz Dziedzic
Podopieczny od Marca 2021

Korzystałam razem z moim Mężem z treningów prowadzonych przez Grzegorza Ratkowskiego przez 3 lata. Super trener, który fajnie motywuje. Ma także dużą wiedzę odnośnie anatomii, fizjologii i dietetyki. Jest to wiedza profesjonalna i dobrze skorelowana z prowadzonymi treningami. Tworzy też świetną atmosferę na treningach🙂👍 Doskonałe potrafi poprowadzić trening w zależności od wieku i nastroju klienta. Kiedy czuje, że można i trzeba to wyciśnie z nas wszystkie poty i wszystkie możliwości , a kiedy mamy gorszy dzień potrafi odpuścić i zrobić lekki, przyjemny trening. Uwielbiam treningi z nim.

Agata Tarasek
Podopieczna od Lipca 2021

Polecam współpracę z Grzegorzem Ratkowskim. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.Każdy trening jest rzetelnie rozpisany a przede wszystkim efektywny.

Tomek K.
Podopieczny od Września 2021